Digitürk HD +İnternet 55,99 TL

Digitürk HD +İnternet 55,99 TL

digiturk-internet-59-tl

 

biz-sizi-arayalım1

Digitürk HD Giriş Paketi ve yanında 8 mbps sınırsız internet veya 10 mbps sınırsız fiber internet ayda sadece 55,99 TL. Üstelik kurulum ücretsiz olup sadece 20 TL aktivasyon ücreti ile sahip olabilirsiniz. Digitürk + HD internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Ayrıca Aynı gün Ücretsiz kurulum 

Digitürk Giriş Paketinde Neler var ?

  • ulusal ve yerel uydu kanallarını ve hd yayınları
  • 8 Haber Dünya kanalı
  • 7 Eğlence Yaşam kanalı
  • 5 Çocuk kanalı
  • Seçmiş olduğunuz keyif kanallarını  (Belgesel,spor,çocuk kanalları)
  • Full HD yayın kalitesi
  • Seçmiş olduğunuz Anadolu takımlarının Her hafta lig maçını
  • Maçsız Ligtv Kanalları (maç özetleri, Maraton programları vb.)

Süperonline Sınırsız İnterneti Hızı Nasıl ?

Süperonline sınırsız internetini Adsl 8 mbps yada fiber 10 mbps olarak kullanabilirsiniz. süperonline modemi hediye ..

– başvurulara özel 12 ay boyunca HD keyfi ücretsiz!

Üstelik Fiber İnternet üyeliklerinde kotanızdan etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, en popüler yarışmaları, belgeselleri ve daha yüzlerce çocuk, yaşam, müzik ve spor temalı programı artık dilediğin zaman izleyebilirsin!

biz-sizi-arayalım1

 

– Kurulum veya aktivasyon ücretleri var mı?

Bu kampanyada kurulum ücretsiz olup, sadece 20 TL aktivasyon ücreti alınır.– Telefon hattım yok, yine de bu kampanyadan yararlanabilir miyim ?
Evet, Aylık 10 TL yalın ADSL ücreti karşılığında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline fiber altyapısının olduğu bölgelerde ise telefon aboneliğiniz olmasa bile, yalın internet ücreti ödemeden, aynı tariferlerle fiber internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.
 – İnternet Servis Sağlayıcısı Hangi Firma ?
İnternet hizmeti Turkcell Superonline tarafından sağlanmaktadır. Bu kampanya Digitürk Superonline işbirliği ile hazırlanmış bir kampanyadır.– ADSL mi, FİBER İNTERNET mi kullanacağım ?  İnternet hızım ne olacak ?
Binanızda Superonline Fiber İnternet var ise fiyat farkı olmadan FİBER olarak bağlantı yapılır, Fiber altyapı yok ise telefon hattı üzerinden bağlantı yapılır. Fiber bağlantılarda 10 Mbps, ADSL bağlantılarında 8 Mbps.– Adil Kullanım Kotası Var mı ?
Evet, Adil kullanım kotası 50 GB’tır. 50 GB kullandıktan sonra içinde bulunduğunuz ayın sonuna kadar İnternet hızınız 3 Mbps’ye düşer. Yeni aya girdiğiniz zaman hızın tekrar yükselir.– Şuanda farklı bir internet sağlayıcı tarafından internet hizmeti alıyorum, bu kampanyaya başvuru yapabilir miyim ?

Mevcut kullandığınız internet hizmetine taahhüdünüz yok ise bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz, taahhüdünüz varsa mevcut firmanızdan cezai fatura gelebilir. ADSL geçiş işlemleriniz, size kuruluma gelecek olan servisimizin sizden alacağı geçiş belgeleri ile yapılır, sizin mevcut internetinizi kapattırmanıza gerek kalmaz, internet haricinde ekstra başka hizmetler alıyorsanız onların iptali için mecut firmanızı aramalısınız. Geçiş işlemi gerçekleşinceye kadar da internetsiz kalmamış olursunuz. Farklı bir sağlayıcıdan Fiber İnternet kullanıyorsanız, iptal işlemini kendiniz yapmanız gerekir.– İnternet bağlantısı için yeni bir modem almam gerekiyor mu ?
Evet. Yeni ADSL üyelikleri için aylık 4 TL bedelle TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetindeki kablosuz modemler kullanımınıza tahsis edilir. FİBER üyelikleri için ise, TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetindeki kablosuz modemler herhangi bir bedel ödemeden kullanımınıza tahsis edilir.

– HD Yayın Var mı ?

Evet, HD olarak izleyeceksiniz.

– Taahhüt Var mı ?

Evet, bu kampanyada internet ve Digitürk için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor.

Bir Cevap Yazın