Digiturk Film Paketi 2018 Kampanyası

digiturk-sinema-paketleri-2018

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi 2018

Digitürk Film Paketi İle Filmin Yıldızları Ekranlarınıza Geliyor ! Oscarlı Starların En Güzel Filmleri Digitürk Filmin yıldızı Paketi ile HD kalitede stelik ilk 3 ay %50 İndirimli Kalan Aylarsa Sadece 45 TL ! Her Ay 50 ‘ye yakın yeni film Birbirinden farklı türde konusuyla Digitürk Movies Film Kanallarında..


 

Digitürk Film Paketi 2018 Fiyatı

12 ay taahhütle 3Ay İndirimli Fiyatı 2018 Paket Fiyatı
Digitürk Filmin Yıldızı Paket Fiyatı
22,5 TL 
45 TL

Digitürk Film Paketine 12 ay Kullanım sözü vererek ilk 3 ay 22.50 TL Kalan aylar  ise Sadece 45 TL ödeyerek Sabit fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. Kampanya fiyatlarına Tüm vergiler Dahildir.


Digitürk Başvuru Hattıgdfd

0216 479 96 79


Digiturk, beIN CONNECT ile 4 Farklı ekranda Seyret !

beIN CONNECT ile Extradan ücret ödemeden yaklaşık 5.000 Film, dizi, belgesel ve çocuk programlarını , maç özetleri, spor programları ve çok daha fazlasını  Webden, Cepten, Tabletten yada TV’den İzleme İmkanı Digitürk film paketi kampanyası dahilindedir.


 

Digiturk Film Paketi’nde Neler Var?

  √ Her ay 40  yeni 700 ü aşkın yerli yabancı filmler

  √ son 10 yılda vizyona çıkmış yeni filmleri dilerseniz  Tv’ de dilerseniz  webde yada cepte ücretsiz izleme imkanı

  √ 8 tane Full HD yayın veren  toplam 11 film kanalı ve 3D film izleme ayrıcalığı

√ Türkçe dublaj, Türkçe altyazı, ingilizce dublaj yada orjinal dil desteğiyle izleme imkanı


 

Digitürk Filmin Yıldızı Paketi’nde Ne İzlerim ?

 


 

Digitürk Film Paketi Koşulları:

 • Digitürk Filmin Yıldızı Paketi 12 ay taahütlüdür.
 • Digitürk film paketi üyesi olmak için 18 yaşını Doldurmuş olmak gerekmektedir.
 • Kampanya süresince Tüm vergiler dahil sabit fiyatıdır.
 • Digitürk Film Paketi Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.
 • Taahütüm bozulursa ne öderim? 
  Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile;
  – almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli,
  – kalan ayların toplam bedeli
  seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.
 • UYDU ALICISI
  Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.
 • DETAYLAR
  Kampanya 12 ay taahhütle Film Yıldızı paketini kapsar. Eutelsat üyeliklerinde geçerlidir. Film Yıldızı paketi, ilk 3 ay ayda 22,5 TL, kalan aylar aylık 45TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “eve teknik servis hizmeti bedeli ücretsiz olacaktır. Kampanya 03 Ocak 2018’e kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir. Kredi kartı ile Filmin Yıldızı paketi yıllık 420TL’dir. Belirtilen toplam bedel Garanti, İşBankası, Yapı Kredi, HSBC, QNB Finansbank kredi kartlarıyla tek çekim olarak veya 12 taksitle ödenebilir.
  .