Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi 2018

Digitürk ailenin Yıldızı Paketi Dolu dolu Belgesel Şöleni, Doya doya Spor Ödüllü BeIN Kanalları ve Eğlence Dolu Filmden, Habere HD yayın kalitesinde Ailenin Yıldızı Paketi Muhteşem kanalları ile Belgesel, çocuk, film, Dizi, spor ve Eğlence yaşam kanallarını En uygun fiyatlarla sunuyor. Üstelik Kurulum Ücretsiz Aktivasyon yok !


 

Digitürk Ailenin Yıldızı Paketi Fiyatı – 2018

3 Ay İndirimli fiyatı Kalan Aylar 
 12,5 TL 
25 TL 

Digitürk ailenin Yıldızı Paketi 12 Ay Sabit Fiyat Garantisi İle İlk 3 Ay indirimli 4-12 Ay arası İse Sadece 25 TL Tüm vergiler Dahil Fiyatıdır.


 

Digitürk Ailenin Yıldızı Paketi Kredi Kartı Fiyatı

Kredi Kartı Peşin Fiyatı:  Kredi Kartı 12 Taksit Fiyatı:
240 TL
20 TL 

Digitürk Ailenin yıldızı kredi kartı kampanyası ile kredi kartına tek çekim yada 12 ay taksitle Tüm vergiler dahil Aylık sadece 20 TL ‘den sahip olabilirsiniz. 


Digitürk Başvuru Hattıgdfd

0216 479 96 79


Ailenin Yıldızı Paketinde Neler Var ?

√ Dünyaca Ünlü Belgesel kanalları

√ Dolu dolu Spor Kanalları

√ Ödüllü digitürk beIN Kanalları

√ Eğlenceli Film ve Dizi Kanalı

 


Digitürk Ailenin Yıldızı Paketi Kanalları 

 

 

Digitürk Ailenin Yıldızı / Giriş Paketi Kampanya Koşulları 

 

Kampanya 12 Ay sabit fiyat garantisi Altında Hizmete sunulmaktadır.

Digitürk ailenin yıldızı Paketi yelerine 1 ay Sporun yıldızı Paketindeki bein Sports Kanalları Hediye !

Digitürk aile Yıldızı kampanyasına kayıt olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Kampanya dahilinde Türksat yada eutelsat uydularından yayın alabilirsiniz.

İç kurulu ücretsizdir. Eğer Çanak takılacaksa Faturaya yansıtılabilir yada 60 TL Çanak ücreti ilk kurulumda alınır.

DIGITURK KURULUM 
Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI 
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır,Digiturk giriş paketi  arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

DETAYLAR
Ailenin Yıldızı paketi 12 ay taahhütle 03.01.2018’e kadar geçerlidir; ilk 3 ay ayda 12,5 TL, kalan aylarda ayda 25 TL’dir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır. İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Kredi kartı kampanyası kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Ailenin Yıldızı paketi için geçerlidir. Belirtilen toplam bedel tek çekim olarak veya Garanti, İşBankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank’a ait (taksit özelliği olan) kredi kartlarıyla 12 taksit olarak ödenebilir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk’e veya tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Digiturk Giriş paketi En ucuz Digiturk kampanyası olarak sizlerin evlerini şenlendirmeye geliyor. Hd yayın kalitesinde yüzlerce kanal, seçmiş olduğunuz belgesel spor sever ve çocuk paketleriyle en ucuz Digiturk kampanyalari Digitürk Hd, 3D ve 4K yayınlarıyla Şimdi En ekonomik ve ucuz fiyatlarla Türkiyenin Her yerine Ücretsiz Olarak Kurulum fırsatı ile geliyor. en ucuz digiturk paketleri ile Sizlerde Günün yorgunluğunu Ailenizle birlikte Tv karşısında Digiturk ayrıcalığıyla dolu dolu yaşayasınız diye Digiturk aile paketi kampanyası Şimdi 3 ay %50 ‘ye varan indirimle !