Lig Tv Taraftar Paketi Fiyatları

Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası 2018 Sezonu
lig-tv-kampanyaları-2018

Lig tv Taraftar paketi Kampanyası değişti Artık Digitürk Sporun Yıldızı Paketi İle beIN Sports Ekranlarında Spor toto Süper Lig maçları, TFF 1 nci Lig, Formula 1 yarışları, İngiltere Premier Ligi, Turkish Airlines Euroleague, NBA, Türkiye Basketbol Ligi, Brezilya Ligi, Wimbledon ve ATP Masters 1000 tenis turnuvalarının tamamını izleyebilirsiniz. Üstelik ilk 2 Ay %50 İndirim fırsatı, Kurulum ve Aktivasyon Ücretsizdir.


Lig Tv Taraftar Paketi 2018 Fiyatları

 beIN Sports  2018 Fiyatları Kampanya İndirimi ( 2 Ay) Normal Fiyatı 
(3-12. Ay Arası)
Sporun Yıldızı Paketi
49 TL
99 TL

Digitürk Bein sports Aylık abonelik paketinde 12 ay kullanım sözü ile ilk 2 ay 49 TL Kalan aylar 99 TL Tüm vergiler Dahil sabit fiyat garantisi ile abonelik işlemi yaptırabilirsiniz.

lig-tv-basvuru-hatti


 

Lig TV Tek Takım Galatasaray Taraftar Paketi

Galatasaray Taraftar Paketi ile Lig tv Giriş paketine ek 8 haber 7 eğlence yaşam ve 5 çocuk kanalından oluşan Lig tv Galatasaray Paketi  Üstelik Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz olmakla birlikte İlk ay Spor extra Mobil lig tv ve yetişkin kanalları Hediyedir.

Lig TV Tek Takım Fenerbahçe Taraftar Paketi

Fenerbahçe Taraftar Paketi ile Lig tv Giriş paketine ek 8 haber 7 eğlence yaşam ve 5 çocuk kanalından oluşan Lig tv Fenerbahçe Paketi Üstelik Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz olmakla birlikte İlk ay Spor extra Mobil lig tv ve yetişkin kanalları Hediyedir.

Lig TV Tek Takım Beşiktaş Taraftar Paketi

Beşiktaş Taraftar Paketi ile Lig tv Giriş paketine ek 8 haber 7 eğlence yaşam ve 5 çocuk kanalından oluşan Lig tv Beşiktaş Paketi Üstelik Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz olmakla birlikte İlk ay Spor extra Mobil lig tv ve yetişkin kanalları Hediyedir.


Lig Tv Taraftar Paketi Başvuru Şartları

  • Lig tv taraftar paketi kampanyası seçmiş olduğunuz 3 takımdan bir tanesinin tüm maçlarını kapsamaktadır.
  • Taraftar paketine ek giriş paketi ve 90+1 lig tv kanallarının yanı sıra Digiturk seçme belgesel kanalları, Haber Dünya ve Eğlence yaşam kanallarınıda seyredersiniz.
  • Lig tv taraftar paketi kampanyasında iç kurulum ve aktivasyonu ücretsizdir.
  • Dış kurulum çanak ücreti 50 TL olmakla birlikte Çanak daha sonrasında üyenin olur.