Digitürk Engelli Kampanyaları

Digitürk Engelli Kampanyası ile Engelli Kardeşlerimize, Şehit Yakınlarına Ve Gazilerimize %50 İndirimli Olarak Tüm paketlerimizden Yararlanma Fırsatı ! Engelli İndirimi ile Digitürk Engelleri Aşıyor, Engelli Vatandaşlarımıza Lig TV ve Digitürk kanallarını Yarı Fiyatından Sunuyor. 

Digitürk Engelli Kampanyası İndirimi

Digitürk Engelli indirimi ile Engelli vatandaşlarımız veya Engelli Ailelerine, Şehit yakınlarımıza veya Gazilerimize Yönelik Engelli indirimi kampanyasından yararlanarak Ayda 19.90 TL ‘den Digitürk Sahibi Olabilirsiniz. Giriş paketine Ek olarak Seçmiş olduğunuz Tüm paketler %50 İndirimli Olarak Digitürk Engelli Tarifesinde. Üstelik 3 Ay 5 Ay değil Sürekli Yarı Fiyatından Evinize Geliyor.


 

Digitürk Engelli Paketleri 2018 Fiyatları (%50 İndirimli)

Engelli Tarifesi 2018 Engelli Fiyatları
Digitürk Ailenin Yıldızı Paketi 19,90 TL
Digiturk Filmin Yıldızı Paketi 32,50 TL
Digiturk Sporun Yıldızı Paketi 69,99 TL
Digiturk Yıldız Dolu Paket 89,90 TL

Digitürk engelli Tarifesi 2018 Fiyatları Giriş paketine Ek seçmiş olduğunuz Digitürk yada Lig Tv paketlerini Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Aktivasyonla Birlikte Dilediğiniz Zaman Kurulum Hizmetinizi Gerçekleştiriyor.

lig-tv-basvuru-hatti


Digitürk Lig TV Engelli İndirimi Detayları

Digitürk Lig Tv engelli İndirimi İle Engelleri Tanımayan Tarifeler, Birbirinden Özel HD ulusal ve yerel kanallarının yanı sıra En özel Film kanallarıyla Oscar’lık filmleri, Sinemaların en heyecanlı ve en yeni filmlerini Engelli paketinde Yüzde Elli indirimli olarak seyredebilirsiniz. Ayrıca Engelli digitürk paketlerinden Lig Tv Digiturk Kampanya ve paketlerınden birine abone olan Herkese Süper Ligin Heyecan dolu maçları, Maraton Ve lig tv spor programlarını, maç özetleri,maç analizleri ve Dünyanın severek izlediği belgesel kanallarını Seyretmek Hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Engellilere yönelik Digitürk Kampanyasından Ayrıca Şehit yakınları ve Gazilerimiz de indirimli olarak yararlanabilirler.

Digitürk Sesli Betimleme İle Engellere Son Veriyoruz !

Sesli Betimleme ile Görme Engelli Kardeşlerimiz Artık Tüm film dizi ve programları Dinleyebilecekler. Digitürk Sesli Betimleme Servisi Engelli Paketlerinde.

digiturk engelli indirimi


Digitürk Engelli Kampanyası Şartları

 • Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engelli vatandaşlarımızdan aşağıdakilerden bir tanesi istenilir.- T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
  – Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
  – Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
  – Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
  – Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)
 • Engelli Kampanyasında Mevcut Digitürk çanağı veya Digitürk merkezi sitemi üzerinden Eutelsat yayın verilmektedir. Mevcut Eutelsat çanağı olmayan üyelerimizden 50 TL çanak ücreti 5 TL olarak faturasına Eklenir.
 • Engelli indirimi kampanyasında Kurulum ve aktivasyon işlemi ücretsiz olarak Digitürk teknik servisleri tarafından gerçekleştirilir.
 • Kampanya 3 aralık 2018 Tarihine Kadar Geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde 12 Aylık Kalma sözü verildiği takdirde %50 indirimden yararlanılabilir.