Digitürk Film Paketi

Digiturk HD Film Paketi Kampanyaları:

Digiturk HD Film Paketi Kampanya Fırsatı ile
Digiturk Giriş paketi +2 keyif paketi bunun yanında Digiturk Film Paketi
ilk 3 ay 19,99 TL
İlk ay Lig Tv ve tüm Digiturk Keyif Paketleri açık ve 3 ay Yetişkin Paketi hediye.

digi-film

Digiturk Film Paketine indirimli Hd hediyeli kampanya fırsatları ile abone olun evinizde film izleme keyfini yaşayın !

 

Digiturk Film Paketi’nde Neler Var?

  • Her ay70 i yeni 700 ü aşkın yerli yabancı filmler
  • son 10 yılda vizyona çıkmış yeni filmleri dilerseniz  tvde dilerseniz  webde yada cepte ücretsiz izleme imkanı
  • 8 tane full HD yayın veren  toplam 11 film kanalı ve 3D film izleme ayrıcalığı
  • Türkçe dublaj, Türkçe altyazı, ingilizce dublaj yada orjinal dil desteğiyle izleme imkanı

Yıllık ödeme planı:

ilk 3 Ay: 19 TL

Kalan Aylar 36.99 TL

biz-sizi-arayalim

İlk Ay Ligtv Hediyesi

(Fenerbahçe- Galatasaray Derbi Maçı Hariç Tüm Maçları İzleme İmkanı)

Digiturk Web Abone Merkezimizden Digiturk Film Paketine % 50 indirimli kampanya fırsatlarından yararlanmak ve Digiturk paketleriyle ilgili bilgi almak için Türkiye’nin neresinde olursanız olun,yeni abonelik işlem merkezi 0546 293 77 69 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilir, Digiturk kurulum ve abonelik işleminizi en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. veya iletişim kısmında formu doldurun müşteri temsicilerimiz sizleri arasınlar…

hemen-üye-ol

Diğer Digitürk Kampanyaları:

Lig tv Kampanyaları   

Digitürk Sinema Film Kampanyası

Yan odaya Digitürk Kampanyası

 

Digiturk Dizi ve Film Paketi Kampanyaları

Digiturk Dizi ve Film Paketi Kampanyaları Digiturk Giriş Paketi , (en az) 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk Film ve Digiturk Dizi paketi ile başlatacağınız üyeliğinize, ilk 8 ay % 50 indirim ve size özel yıl sonuna kadar HD servisi ve Yetişkin Paketi hediye! İlk ay Lig TV ve tüm Digiturk keyif paketleri açık. Üstelik sadece 24,99 TL’den başlayan fiyatlarla.

FİYATLAR
Digiturk Giriş paketi ve seçeceğiniz en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi ile ilk 8 ay ayda 24,99 TL’den başlayan fiyatlarla, sonraki 12 ay 48,99 TL’den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz. Size özel yıl sonuna kadar HD keyfi de hediye! Belirlediğiniz pakette bulunan HD kanalları da seyredebilirsiniz.

UYDU ALICISI
Digiturk Uydu alıcı, abonelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, aboneliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcı ile değiştirilir.

KURULUM
Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi Kampanya hizmeti dahilinde, 16 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulum ücretsiz ve Aktivasyon bedeli ücretsizdir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise Digiturk çanak anten kurulmaz, bina Digiturk sistemine bağlantı yapılır. Digiturk Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.


DETAYLAR

Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi Kampanya hizmetinden faydalanmak için 16 ay taahhüt ile Digiturk Giriş Paketi üzerine en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk film ve Digiturk dizi paketine abone olunması gerekmektedir.

İlk 8 ay alınan paket bedelinin yarısı kadar indirim kazanılır.Yıl sonuna kadar HD ve Yetişkin Paket hediyelerinden yararlanabilmek için seçilen servise 16 ay abonelik taahhütü verilmesi gerekmektedir. Hediye süresi sonunda seçtiğiniz hediye ya da hediyeler güncel taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanmaya başlayacaktır. Abone olduğunuz pakette bulunan tüm Digiturk HD kanalları Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi teklifi kapsamında izleyebilirsiniz.